Kuchnia, seks i książka „Grzeczna to już byłam”

przez Natasza w dniu 4 listopada 2014 · 0 odpowiedzi

Grzeczna_to_juz_bylam

Podobno trudno ustalić co stanowi większy bodziec do działania – jedzenie czy seks. W naszej książce „Gotuj, karm i kochaj” znajdziecie rozważania na temat, jak zostać seksualnym tyranozaurem przy pomocy kuchennych tricków. W książce Joasi Keszki, będzie więcej o samym seksie, ale o jedzeniu również.

Joanna Keszka, autorka poradnika „Grzeczna to już byłam, czyli kobiecy przewodnik po seksie”, jest bezwzględną zwolenniczką odkrywania przyjemności w seksie, nieustraszoną testerką wibratorów i twórczynią najseksowniejszego portalu dla kobiet Barbarella.pl. No i lubi dobrą kuchnię. W swojej książce przekonuje, że  to zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem – „bawcie się jedzeniem i seksem, kochajcie się przy świecach i z opaską na oczach, piszcie własne scenariusze erotyczne, kolekcjonujcie erotyczne gadżety godne rozwiązłej pani domu i nigdy nie zawahajcie się ich użyć.”

A dla wszystkich chętnych połączeniem kuchni i seksu, przytaczamy mały, ale jakże pikantny fragmencik z rozdziału „Radość z seksu dla zainteresowanych”.

„Gdy chcesz się pokazać od bardziej pikantnej strony, włącz do swoich  erotycznych przygód produkty ze swojej lodówki. Nie ma nic nudniejszego niż osoba, która wykorzystuje kuchnię tylko do gotowania. Nie stań się taka. Przygotuj dla siebie i swojego kochanka zmysłową ucztę. Będziesz potrzebować: jogurtu, bitej śmietany, lekkiego syropu czekoladowego, sosu karmelowego, słodkich wiśni koktajlowych, dojrzałego banana, lodów”.

Chcecie dalej?

„Usiądź nago na blacie, zacznij pić jogurt tak, że będzie ci ściekać po szyi i między piersiami. Zanurz palce w płynnej czekoladzie i pomaluj na czekoladowo te wszystkie miejsca, które pragniesz, żeby on scałowywał i zlizywał. Możesz zacząć od ust…”

No i jeszcze:

„Posmaruj karmelem wewnętrzną stronę ud, a na pępku połóż wisienkę. Poproś parnera o podążanie karmelową ścieżką w dół…”

A resztę to już trzeba doczytać sobie samemu. :-)

Grzeczna_to_juz_bylam

BARDZO FAJNA KSIĄŻKA i BARDZO SERDECZNIE POLECAMY!!!!

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: