Kocham, nie truję. Chilifiga w „Zwierciadle”

przez Natasza w dniu 2 lipca 2015 · 0 odpowiedzi

zwier1

Na rynku jest już najnowsze wydanie miesięcznika Zwierciadło z drugą odsłoną akcji KOCHAM NIE TRUJĘ, której celem jest  promocja zdrowego żywienia i jego wpływu na nasze życie a także wzrost świadomości i wiedzy  Polaków na ten temat.

Jesteś tym, co jesz. Ten prosty fakt nie zawsze jest dla wszystkich oczywisty, a jeszcze rzadziej realizację tej idei widać w propozycjach instytucji, które zawodowo zajmują się żywieniem ludzi, takich jak firmy cateringowe czy szkolne stołówki. Dlatego celem akcji zainicjowanej przez miesięcznik „Zwierciadło” jest dotarcie do ludzi, którzy odpowiedzialnie myślą o żywieniu, oraz przekonanie zarówno dorosłych, jaki i dzieci, że zdrowe jedzenie może być bardzo smaczne.

W drugiej części cyklu znajdują się przepisy na lody bez cukru, czekolady, śmietany. W wersji odtłuszczonej, wegańskiej, czy też owocowej – na co tylko pozwoli nam kulinarna fantazja, jak podpowiadmy my, czyli Chilifiga. A dokładne proporcje i przepisy znajdziecie w najnowszym, lipcowym wydaniu miesięcznika Zwierciadło.

zwier2

zwier

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: